O centrum

CENTRUM HANDLOWE OLIWA znajduje się w Gdańsku-Oliwie przy Al. Grunwaldzkiej 309 przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta w sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i kompleksu biurowego „Alchemia”. Na parterze znajduje się LEROY MERLIN – market z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, minipiekarnia Fornetti i jubiler Petrus.

Piętro zajmuje MEDIA MARKT – market z branży RTV-AGD, WELL FITNESS – siłownia, oraz biura i punkty usługowo-handlowe. Są to :
Neptun, Showroom Battler, Bistrofit, Serwis Apple i SRC, Mayeryn Sp. z o.o., YOV Group, Niezależny Ekspert, AMSTI, Memling Security-ochrona fizyczna monitoring  oraz Ericsson.
Zapewniamy parking na 600 miejsc (2 godziny bezpłatnie po pobraniu biletu). Komunikację wewnętrzną centrum stanowią dwie duże windy, schody ruchome i stałe oraz ruchome chodniki. Obiekt jest wyposażony we wszelkie niezbędne w nowoczesnym centrum handlowym instalacje techniczne.
Na parkingu naziemnym znajduje się myjnia samochodowa bezdotykowa CAR WASH F1 a w parkingu podziemnym NANOAUTO – usuwanie wgnieceń na samochodach.